Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

gta_5_do_pobrania_doku.php_id_gta_5_download [2016/02/12 15:49] (aktuální)
195.22.127.205 vytvořeno
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== GTA 5 download ======
 +Jak przed premierą przyszłej Producenci FIFA 16 nie emocjonują się jakimś potencjalnie rewolucyjnym uzupełnieniem, mogą zrodzić się niepewności co do jakości walki. W tym roku najmocniej promowano... debiut żeńskich drużyn. Spodziewałem się więc wyjątkowo ciągłej powtórki z minionego roku. I muszę przyznać, że zostałem zaskoczony. Ale wcale nie pozytywnie.
 +Z FIFA 16 jest jakim sposobem z wciąż stąd kotletem, który wręczają w zakładowej restauracji. Tym razem steward usłyszał narzekanie podróżników. I serwując obiad, rozkwasił go pięścią na miazgę, aby nie mogli stękać znowu na to samo.
 +Modyfikacji są i owe bardzo mocno dostrzegalne od pierwszego meczu. Początkowo ucieszyła [[http://sosmed.polnes.ac.id/index.php?p=blogs/viewstory/154545|gry przeglądarkowe]] granie mi perspektywa nauki walki na nowo. Jest bez liku wolniej niż rok kalendarzowy temu. Strzały spośród 40 metrów nie są już zagrożeniem. Przy podaniach należy mocniej celować. Przyuczone przez lata rzuty jakby przestały sprawiać. Niestety, powód ich nieskuteczności łatwo obstawało namierzyć.
 +Nie chodzi niestety o sygnalizujące polepszenie gry wrogów w defensywie. Ale wręcz - po wielu meczach uświadomiłem samemu, że środek boiska znów jest tutaj miejscem, gdzie nie dzieje się nul ciekawego. Akcja przenosi się spod niejakiej bramki pod czołową. Jeśli atakującym nie wyjdzie kontratak, owo zamkną obrońców w hokejowym zamku. Wówczas przed własną szesnastką obrońcy zaczynają dopełniać swoje role. Opłacalne drużyny potrafią umocnić okopami się, niczym wojska Leonidasa, a doświadczenie wbicia się w taką formację co więcej dzikiem pokroju Diego Costy, to mało co pewna strata piłki. Skrzydłowi też niby zwolnili i szybciej niż rok temu tracą piłkę dla obrony. Niby ekstra, ale czemu wówczas w okolicach własnej "szesnastki"?
 +Brak jasnej imaginacji na to, która FIFA 16 wolno być, widać w kompletnie przemodelowanym systemie podań. Osłabiono ów zwykłe (X). Zrobiono to trochę bez głowy i w następstwie gracz nigdy nie ma pojęcia, z jaką energią zagra jego zawodnik. Rezultat bywa w dużym stopniu bardziej losowy, aniżeli dyktowałby to autentyczność. Cała [[http://www.articlespy.com/article/210211/FIFA17-pobierz/|fifa 17 do pobrania]] gra kontra może spalić na panewce, bo kłębek nie doleci aż do adresata.
 +Kpina? Właściwie zachęta do przeznaczenia nowych podań (R1+X). Te bomby jeżdżą z prędkością panienki i pozwalają w mgnieniu oka uruchomić gracza w najdalszym rejonie boiska (są dostępne dodatkowo w wariancie wysokim). Ale są nadzwyczaj niecelne. Nadają się do zagrywania na wolne pole, bo trafić nimi pod odbiorcy lepiej nie próbować nogi. Więcej rodzajów podań nie przekłada się na ciekawsze kampanie. Specjalne zagrania istnieją raczej udziwnieniem, natomiast i tak najefektywniejszą bronią jest bajka trójkątem. Niby gramy wtedy piłkę "na dobieg", ale w FIFA 16 owo zagranie jest dużo bardziej uniwersalne. Dynamicznością kopnięcia prawie dorównuje specjalnym podaniom, jakkolwiek jest celniejsze. Oraz przy obrońcach, jacy z rzadka przypominają osobiście, że łatwiej odpierać przecinając linię zaparcia, niż potem nie ustępować z przeciwnikiem, jaki ma piłkę, ów zagrania zwykle penetrują do celu.
 +Będąc w okolicach koła decyzyjnego można rzucać takie piłki na ślepo. Nie zważając na tego czy ugościcie w ten sposób skrzydłowego, azaliż środkowego napastnika, przypuszczalnie czeka nas przyszłe rozczarowanie.
 +W wariancie z atakiem ramieniem i dośrodkowaniem przekonamy się, że aczkolwiek piłka wydaje się oporna jak kamień, podczas gdy zagrywamy ją "osłabionym" iksem, to platforma obywatelska dośrodkowaniu zachowuje się raczej jak gąsior. Zresztą nie tylko wówczas. Jeśli nienawidzicie farmaceutyku first touch, odpowiadającego za to, jak dokładnie gracz opanuje lecącą w stronę piłkę jego, owo w FIFA 16 czeka Was gehenna. Nawet gwiazdy posiadają tu problemy ze sklejeniem futbolówki faktycznie, by nie podskoczyła im ona na wysokość klatki piersiowej. Także przy starciach piłkarzy wyrywa do góry niczym balonik.
 +Problemy spośród fizyką nie zamykają się na cery. Naiwnie zakładałem, iż zeszłoroczne rozregulowanie medykamentu kolizji zostanie w poniższym roku naprawione. Na nieszczęście, cyrkowe sytuacje ciągle zdarzają się w każdym meczu. Podczas gdy piłkarze tylko potykają się o siebie, jest z owego trochę śmiechu. Koszmarniej, gdy sędzia przyjmuje czerwoną kartkę w ciągu faul z gatunku "przewróciłem gościa, jako że inny mnie popchnął". Nawet drobna szarpanina w polu poddanym, niedostrzegalna dla gracza absolutnie, potrafi owocować tu "jedenastką". Owo niepoważne.
 +FIFA 16 to zresztą uciecha, w której mniej bądź bardziej parlamentarne iteracje wołacza "CO!? " latają wokół gracza nieustannie. Zwłaszcza po wciśnięciu przycisku za strzał odpowiadającego. Jako że gdy już przedrzemy się przez każde drobne i większa uciążliwości w trakcie rozgrywania akcji i przystaniemy oko w gała z bramkarzem, drugi raz możemy tylko błagać, by zawodnik posłuchał naszej komendy. Plany są tu silne. Bardzo fajna gra crafting [[http://www.deliciousmbooks.com/blog/view/86550/minecraft-do-pobrania|minecraft do pobrania]] polecana przez grających. Nawet palnięcia głową przypominają z większym natężeniem siatkarskie smecze, aniżeli to co doświadczamy na prawdziwych boiskach. Uderzenia nogą spośród taką siłą bez wątpliwości mogłyby połamać ścierwo śmiertelnikowi na bramce. Może dlatego mnogość z nich cyrkuluje Panu Bogu w okno?
 +Nie potrafię inaczej wytłumaczyć tegoż, co dzieje się z piłką, kiedy decydujemy się na mocne uderzenie z 15 metrów i ściślej. Czasem "siądzie" tudzież mamy bramkę spośród gatunku "stadiony świata". Ale często w zamian tego wychodzi szopka, a sąsiedzi mieszczą traktowani kolejną wiązanką, bynajmniej nie kwiatów. Kiedy takie rzeczy postanawiają o wyniku meczu w sieci, jest dozwolone trochę osiwieć. Zaś nieco się uprzedzić.
 +Rok temu pisałem o odbieraniu graczowi części kontroli powyżej wydarzeniami na boisku, w zamian za podszycie ich efektowności. Ów trend jest w FIFA 16 ciągniony. Nie dla każdego będzie to zła wiadomość, ale moja osoba w wirtualnej karnacji nożnej nie duplikację arcade'owej kopaniny. Tedy jestem tak rozczarowany z tegorocznej odsłony i nie uciecha mi się w nią dobrze. Gdyby FIFA 15 wegetowała waszą ulubioną, bez ryzyka nie będziecie istotnie markotni.
 +FIFA 16 jest piękna, poszerzona i jak znikoma inna gra przenosi do naszego spokoju atmosferę piłkarskiego religijna. Fantastycznie się na tę grę spogląda, gorzej się w nią gra. Na boisku to w dużym stopniu kompilacja niedoróbek wcześniejszych edycji wzbogacona o nowinki, które atoli trudno zapisać platforma obywatelska stronie plusów. EA potrzeba rozgrywającego nowego.
  
gta_5_do_pobrania_doku.php_id_gta_5_download.txt · Poslední úprava: 2016/02/12 15:49 autor: 195.22.127.205
 
Kromě míst, kde je explicitně uvedeno jinak, je obsah této wiki licencován pod následující licencí: CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki